منو اصلی
اخبار > فراخوان مقاله هشتمین کنفرانس علمی دانشجویی در گرجستان


  چاپ        ارسال به دوست

دانشگاه بین‌المللی قفقاز منتشر کرد؛

فراخوان مقاله هشتمین کنفرانس علمی دانشجویی در گرجستان

دانشگاه بین‌المللی قفقاز گرجستان با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در گرجستان، فراخوان مقاله هشتمین کنفرانس علمی بین‌المللی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دانشگاه بین‌المللی قفقاز گرجستان با همکاری رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در گرجستان، «هشتمین کنفرانس علمی بین‌المللی دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا» (22 آبان‌ماه جاری) در موضوعات مختلفی چون مطالعات ایرانشناسی به دو زبان انگلیسی و گرجی به صورت آنلاین برگزار خواهد کرد.

بدین وسیله از تمامی علاقه‌مندان به ارائه مقاله در این همایش دعوت می‌شود مقالات خود را در محورهای همایش به دبیرخانه ارسال کنند.

محورهای کنفرانس در زمینه مطالعات ایرانشناسی:

در حوزه‌های روابط فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی ایران و گرجستان؛ زبان و ادبیات فارسی، فلسفه ایرانی، زبان‌شناسی، تاریخ ادیان، مطالعات مذهبی، هنر،تاریخ، باستان‌شناسی، قوم‌شناسی، مردم‌شناسی و علوم انسانی و روابط بین‌المللی و منطقه‌ای است.

مهلت ثبت نام کنفرانس و ارسال خلاصه مقاله: 15 سپتامبر 2020 مصادف با 25 شهریور

مهلت اعلان نتیجه پذیرش مقاله: 30 سپتامبر 2020مصادف با با 9 مهرماه 1399

مهلت ارسال اصل مقاله: 10 اکتبر2020 مصادف با 19 مهرماه 1399

شرکت‌کنندگان باید از طریق وب سایت دانشگاه به نشانی  https://ciu.edu.ge/news/index/Registration-for-the-Eighth-International-Student-Scientific-Conference?lang=en ثبت نام کنند. اطلاعات دانشجویان متقاضی شرکت در کنفرانس باید کامل باشد، در غیر این صورت سیستم، اطلاعات را ذخیره نمی‌کند و ثبت نام انجام نخواهد شد.

همچنین، نوع نرم افزار کاربردی کنفرانس و ساعت افتتاحیه متعافباً اطلاع رسانی خواهد شد و برای شرکت‌‎کنندکان گواهی ارائه مقاله صادر و ارسال می‌شود.

انتهای پیام/ص


١٣:٢٦ - 1399/05/19    /    شماره : ٧٥٥٠٣١    /    تعداد نمایش : ٨٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج