منو اصلی
اخبار > عرضه 15 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب تهران


  چاپ        ارسال به دوست

رایزنی فرهنگی کشورمان در آذربایجان خبر داد؛

عرضه 15 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب تهران

رايزني فرهنگي كشورمان در باكو به مناسبت افتتاح نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران ،15عنوان کتاب ار منشورات رایزنی فرهنگی را درنمایشگاه عرضه کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی،رايزني فرهنگي كشورمان در باكو با هماهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي  در نمايشگاه بين المللي كتاب تهران شركت كرد .

قربانعلی پورمرجان رایزن فرهنگی کشورمان در باکو گفت: دفتر نمايندگي ولي فقيه در باكو ، انتشارات قانون در شهر باكو و رایزنی فرهنگی کشورمان در اين دور از نمايشگاه بين المللي كتاب تهران كه بصورت مجازي برگزار شده است حضور دارند وهر كدام از اين موسسات 15 جلد از كتابهاي خود را به نمايش گذاشته اند .

پورمرجان در پایان سخنان خود کتابهایی که درنخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به زبان آذری برای مخاطبان و علاقمندان در صفحه مجازی نمایشگاه معرفی کرده است را شامل؛ بیست و سه نوجوان،رحمت نبوی خشونت جاهلی،پاسخ جوان شیعه به سوالات وهابیون،شاهنامه،شرح عرفانی بر غزلیات محمد فضولی 1،شرح عرفانی بر غزلیات محمد فضولی 2،شرح عرفانی بر غزلیات محمد فضولی 3،خانه دوست کجاست؟،خسرو شیرین،آخرین پرنده،منتخب آثار قطران تبریزی،زمینه پیدایش اندیشه سیاسی بعثی-تکفیری داعش،مسائل زبان و ادبیات فارسی،سفرنامه های ایران وبررسی مکاتب اخلاقی عنوان نمود.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران 30دی ماه 99 با عرضه بیش از 120 هزار عنوان کتاب توسط  1732 ناشر داخلی؛ و 180 ناشر خارجی گشایش یافت؛ و تا ششم بهمن ماه در تارنمای book.icfi.ir  برقرار خواهد بود.

انتهای پیام/م


٠٩:٤٦ - 1399/11/02    /    شماره : ٧٦٣٦٩٧    /    تعداد نمایش : ٨٦٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج